Diskuzní fórum - poradna

Datum: 15.02.2010

Vložil: Mirka

Titulek: Andělské zasvecení

To mě teď nějak oslovilo, tak jsem se chtěla zeptat, jestli ty kartičky se vybírají těsně před zasvěcením, nebo to musí( či může) být předem.Děkuji Mirka

—————

Datum: 16.02.2010

Vložil: Stanislava

Titulek: Re: Andělské zasvecení

Pokud jsou myšleny ty karty archandělů Atlantidy, tak ano, nejdřív je třeba si vytáhnout kartu. Na ní jsou 2 archandělé. Ti archandělé mají určité schopnosti - to je popsáno v knížce, která je přiložena ke kartám. Do energií těchto archandělů pak toho žáka zasvěcuji. Je dobré, když si žák tu kartu vytáhne přede mnou, abych věděla, kteří archandělé k němu skutečně patří.

—————

Datum: 11.02.2010

Vložil: Monika

Titulek: Reiki

P Stanislavo moc Vám děkuji za vysvětlení.Jste moc hodná. Já Vám pak napiši email. Přeju pěkný den. Monika

—————

Datum: 11.02.2010

Vložil: Stanislava pro Moniku:

Titulek: Re: Reiki

Když budete chtít, tak se ozvěte. Hezký večer.
Staňa.

—————

Datum: 12.02.2010

Vložil: Monika

Titulek: Re: Re: Reiki

P. Stani

Už jsem psala došlo vám něco. Jestli né tak napíšu znovu. Zatím mějte se moc hezky.

—————

Datum: 09.02.2010

Vložil: Monika

Titulek: reiki

Chtěla bych vás poprosit ještě o jednu otázku. Četla jsem , že vaše zasvěcení trvá 4až 5 hodin. A někde se na to dělaji dvou denní seminaře. Včem to je. Není to moc na rychlo, když jde o čtyři zasvěcení?Já jsem takový samouk. Tak nevím jen se ptám. Někde jsem četla, že tak rychle zasvěcení muže využívat jen dva měsíce a pak dáva už jen ze sebe.Jsem z toho jelen. Nezlobte se že vás tak bombarduju otázkama.Jen mě to hodně zajímá. Mějte se hezky a přeju pěkný den. Monika

—————

Datum: 10.02.2010

Vložil: Pro Moniku

Titulek: Re: reiki

Moniko, zasvěcení trvá cca 15 - 20 minut, to ostatní je teorie a praktiky Reiki. Žák si zkouší, jak Reiki proudí. Je třeba si to vyzkoušet, aby žák odjížděl s pocitem, že energii opravdu má a že s ní umí pracovat. Ostatní si pak může nacvičovat i sám doma, nebo na svých blízkých atd. V žádném případě si nenechejte od nikoho namluvit, že Reiki může zaniknout, ztratit se, nebo že Vám ji může někdo vzít. Jestliže jste zasvěcená Mistrem-učitelem Reiki, tak jste napojená na Reiki už navždy. Musíte být ale skutečně zasvěcená. V poslední době se množí pokusy zasvěcení nějak obejít, pracovat se symboly Reiki bez zasvěcení atd. Dokonce tito lidé se někdy pokoušejí druhé zasvěcovat atd. To prostě nejde. Reiki je duchovní energie a duchovní cesta. Jakékoliv manipulace jsou nepřípustné a prostě nefungují. Co se týče počtu zasvěcení, tak já dělám pouze jedno zasvěcení - myslím tím v tom 1. stupni. Víte, to zase záleží na tom, jaká linie Reiki to je. Prostě zasvěcuji 1x a je to funkční, nemusíte mít obavy. Ze sebe byste dávala energii, kdybyste nebyla zasvěcená, to pak pracujete se svojí energií. Snad Vám to takto stačí. Hezký večer. Stanislava Moudrá.

—————

Datum: 09.02.2010

Vložil: Monika

Titulek: reiki

Zdravím Vás p Stanislavo

Už několikrát jsem navštívila vaše stránky a jsou moc pěkné obě dvě. Narazila jsem na ně když jsem hledala na Zlínsku reiki mistrini a vaše stránky mě zaujali.Měja jsem snich dobrý pocit. Chtěla bych se u vás zasvětit do reiki 1. Ale napřed bych chtěla ještě jit k vám na pročištění čaker. Mám ještě spoustu otázek na které bych se chtěla zeptat, jestli vám to nebude vadit. Moc děkuji.

—————

Datum: 20.12.2009

Vložil: Mirka

Titulek: SRDÍČKO

A já děkuji za tento rok. Ať už se dělo cokoliv, poznala jsem jednu skvělou ženu. TEBE STANIČKO! M.

—————

Datum: 20.12.2009

Vložil: Staňa

Titulek: Re: SRDÍČKO

Mirko, moc děkuju, potěšilo mne to. Přeju Tobě i všem návštěvníkům mých stránek a vůbec všem lidem krásné a spokojené prožití vánočních svátků!!! A všem přeju hlavně hodně lásky, všichni ji potřebujeme!!! Díky, Mirko, já Tě mám taky ráda.

—————