Informace o nás

Jmenuji se Stanislava Moudrá a věnuji se práci s energií. Je to hlavně energie Reiki, ale i další pozitivní energie. Pracuji také s různými léčebnými metodami, které dokáží rychle zregenerovat tělo i ducha. Věnuji se také výkladu karet a dalším věšteckým metodám.

S Reiki pracujeme už dlouho, já i můj manžel. Reiki mi kdysi pomohla, když jsem byla velmi nemocná a lékaři si už nevěděli rady. Od té doby nedám na Reiki dopustit. Je to vesmírná energie a má pozitivní charakter. Tam, kde proudí, dochází k regeneraci a k harmonii. Harmonizuje a léčí nejen na fyzické a psychické úrovni, ale působí takto na všech úrovních našeho života - tedy i ve vztazích, v bydlení, ve financích a ve všech situacích, které denně prožíváme. Dává tedy do harmonie celý náš život. Působí na lidi, na zvířata, rostliny, věci. Pomocí Reiki lze zharmonizovat nápoje, jídlo, léky a odejmout z nich vedlejší a negativní účinky. Reiki také dokáže odklonit geopatogenní zóny atd. Reiki prochází každým materiálem. Do energie Reiki lze zasvětit - naladit ( toto naladění může provádět pouze Mistr - učitel Reiki ). Takto získané naladění je doživotní a nelze jej zrušit. Naladěný získává stálý kontakt s Reiki a může ji používat pro sebe, nebo pro druhé.

Zájemci o zasvěcení, nebo léčení pomocí Reiki, se mohou přihlásit na e-mail, nebo telefon.

Naladění trvá cca 15-30 minut, seminář cca 4-5 hodin. Momentálně zasvěcuji hlavně do Reiki 1. stupně a Reiki 2. stupně. 1. stupeň bych doporučila každému, protože energie je život, bez energie nelze žít. A kdo je jakkoliv oslabený, nebo pracuje s více lidmi, ten hodně energie ztrácí. Když máme málo své životní energie, začneme být nemocní. Reiki nám životní energii šetří. Prochází naším tělem, ať už léčíme sebe, nebo druhé. Takže se nemůžeme nijak oslabit, právě naopak, Reiki nás stále léčí. Druhý stupeň bych doporučila každému, kdo dobře zvládá 1. stupeň a s Reiki opravdu pracuje a chce se dál rozvíjet. Na naladění je nutno se objednat cca 1 týden předem.

Další informace e-mailem a telefonicky.

 


Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.